O firmie

logo

Firma założona w 1999 roku, początkowo jako bardzo małe przedsiębiorstwo, świadczyła podstawowe usługi transportowe w Poznaniu.

paczki

Dziś jako prężnie rozwijające się kilkunastoosobowe przedsiębiorstwo, posiadające kilkanaście różnych pojazdów potrafimy sprostać wymaganiom najbardziej wymagającym klientom indywidualnym oraz małym i dużym instytucjom.

Każdy pojazd przeprowadzkowy posiada monitoring GPS, a powierzony nam towar jest ubezpieczony od wykonywanej przez nas działalności(OC przewoźnika), a kierowca ma do dyspozycji nawigację, dzięki której samochód zawsze pokonuje trasę w możliwie krótki czas.

Posiadamy pełne ubezpieczenie nie tylko w czasie transportu, ale również podczas wynoszenia i wnoszenia mienia, jak również od ewentualnych uszkodzeń ścian czy schodów w mieszkaniach czy klatkach schodowych.

Każdy samochód wyposażony jest w podstawowe narzędzia ułatwiające i przyspieszające usługę; wózki małe i duże, pasy transportowe, pokrowce, koce przemysłowe, kartony, worki plastikowe małe i duże, narzędzia monterskie do demontażu urządzeń gospodarstwa domowego ( lamp,karniszy, junkersów, pralek, kuchenek gazowych, rozkręcania mebli) oraz dwu, trzy lub cztero osobowe profesjonalne ekipy przeprowadzkowe.