O firmie

logo przeprowadzki pz2Firma założona w 1999 roku, początkowo jako bardzo małe przedsiębiorstwo, świadczyła podstawowe usługi transportowe w Poznaniu.
Dziś jako prężnie rozwijające się kilkunastoosobowe przedsiębiorstwo, posiadające kilkanaście różnych pojazdów potrafimy sprostać wymaganiom najbardziej wymagającym klientom indywidualnym oraz małym i dużym instytucjom.

Każdy pojazd przeprowadzkowy posiada monitoring GPS, a powierzony nam towar jest ubezpieczony od wykonywanej przez nas działalności(OC przewoźnika), a kierowca ma do dyspozycji nawigację, dzięki której samochód zawsze pokonuje trasę w możliwie krótki czas.

Posiadamy pełne ubezpieczenie nie tylko w czasie transportu, ale również podczas wynoszenia i wnoszenia mienia, jak również od ewentualnych uszkodzeń ścian czy schodów w mieszkaniach czy klatkach schodowych.

Każdy samochód wyposażony jest w podstawowe narzędzia ułatwiające i przyspieszające usługę; wózki małe i duże, pasy transportowe, pokrowce, koce przemysłowe, kartony, worki plastikowe małe i duże, narzędzia monterskie do demontażu urządzeń gospodarstwa domowego ( lamp,karniszy, junkersów, pralek, kuchenek gazowych, rozkręcania mebli) oraz dwu, trzy lub cztero osobowe profesjonalne ekipy przeprowadzkowe.

 
 

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Przeprowadzki Poznań

Tagi

Przeprowadzki Poznań,
Przeprowadzki Poznan,
Przeprowadzki,
Tanie Przeprowadzki Poznań,
Tanie Przeprowadzki Poznan,
Transport Poznań,
Przeprowadzki Polska i Europa,
Przeprowadzki Polska,
Przeprowadzki Europa